ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про хід виконання “Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Коростеня на 2010-2014 роки”.

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради.

 

Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.                            

 

Додаток №1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №2 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №3 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

 Додаток №3.1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

 Додаток №5 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

 Додаток №7 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Про прийняття частини видатків від  Коростенської районної ради на виконання делегованих державних повноважень. 

 

Про внесення змін до  Порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, затверджених рішенням міської ради від 25.12.12 № 956. 

 

Про  затвердження ставок збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності  на 2015 рік.

 

Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по видах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2015 рік.

 

Про запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Коростеня на 2015 рік.

 

Про затвердження розміру збору за місця для паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування в місті Коростені на 2015 рік.

 

Про затвердження ставки туристичного збору на території міста Коростеня на 2015 рік.

 

Про   зняття  з   контролю договору купівлі-продажу.

 

Про включення до переліку об’єктів  комунальної  власності, які підлягають приватизації у 2014 році нежитлового будинку по вул. Кірова,44-А.

 

Про   скасування   рішення    Коростенської міської   ради  (сьома  сесія  VІ скликання) № 244 від 07.07.11 р. „Про надання   дозволу на відчуження незавершеного будівництва - залишків фундаменту житлового будинку №  59 по вул. Жукова в м. Коростені”.      

 

Про затвердження тексту додаткової угоди № 2 до договору №7 від 06.09.2013р. на господарське відання складовими Єдиної газотранспортної системи України.

 

Про  надання дозволу відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради на укладення з ТОВ „Гудок” договорів оренди приміщень шкільних їдалень загальноосвітніх шкіл міста для організації харчування школярів.

 

Про внесення змін до статуту КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОРОСТЕНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА АПТЕКА №1».

 

Про надання згоди  на  безкоштовне прийняття  в  комунальну  власність  територіальної  громади  міста  Коростеня основних засобів з подальшою передачею у господарське відання для поповнення статутного капіталу Коростенському комунальному підприємству «Водоканал».

 

Про  створення комісії з передачі на баланс ОСББ  „ДРУЖНИЙ ДІМ” будинку №3 по вул. Красіна в м. Коростень.

 

Про затвердження  Положення про порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою пов’язане з проведенням земляних та/або ремонтних робіт, або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів.

 

Про  надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ЖИТЛОВОМУ РЕМОНТНО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №1 на списання безнадійної   заборгованості по квартирі  №1 в будинку №72 -а  по вул. Грушевського.

 

Про реорганізацію Коростенської міської станції юних техніків,  Коростенського будинку дитячої творчості, Коростенської міської станції юних натуралістів шляхом припинення юридичних осіб в результаті злиття.

 

Про нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом» Берковича Л.П.

 

Про внесення змін до Регламенту роботи Коростенської міської ради VI скликання.

 

Про затвердження реєстру вулиць та провулків міста Коростеня.

 

Про визнання окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому  «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Бугайчук М.В. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди гр. Яценку С.В.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок в постійне користування Відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради.

 

Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди  Вороніній С.В. та Мошківській Н.В.

 

Про припинення права короткострокової оренди ПВНЗ ТСОУ «Коростенський технічний коледж» та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди гр. Яценку С.В.

 

Про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування Державній установі «Житомирський обласний лабораторний центр держсанепідслужби України».

 

Про припинення права постійного користування Спільному підприємству «Коопзаготпромторг» Коростенської райспоживспілки та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди ПП «Лєопласт»

 

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів, садівництва.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

 

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди

 

Про поновлення договорів оренди земельних  ділянок несільськогосподарського призначення

 

Про  погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам     

 

Додаток до рішення "Про  погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам      


Про затвердження технічних документацій щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, будівництва індивідуальних гаражів, садівництва

 

Додаток до рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, будівництва індивідуальних гаражів, садівництва"


Про внесення змін до рішень

 

Про надання дозволу ФОП Гонгало В.С. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу

 

Про надання дозволу ФОП Косу В. О. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.


Про хід виконання запиту депутата Греся О.П.


Про хід виконання запиту депутата Головійчука О.С.

 

Про депутатський запит депутата Дідківського В.М.

 

Про депутатський запит депутата Головійчука О.С.

 

Про депутатський запит депутата Головійчука О.С.