ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про хід виконання Комплексної програми “Молодь міста Коростеня на  2011 – 2015  роки”.

 

Про інформацію  щодо стану законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  Коростенської міжрайонної прокуратури на території м.Коростеня

 

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I квартал  2014 року

 

Додаток до рішення «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за I квартал  2014 року»

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради

 

Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.      

 

Додаток №1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №2 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №3 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №3.1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №5 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №6 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Додаток №7 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2014 рік.»

 

Про  запровадження обліку пільгових пасажирів, які перевозяться по міським автобусним маршрутам загального користування.

 

Про затвердження доповнення до плану діяльності Коростенської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

 

Про включення до переліку об’єктів  комунальної власності, які підлягають приватизації у 2014 році 1/5 частину нежитлової будівлі по вул. Красіна,27-А.

 

Про  надання згоди на безкоштовне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста меморіального комплексу на честь 70-ти річчя визволення міста Коростеня від німецько-фашистських загарбників, розташованого на території парку культури і відпочинку ім. М.Островського

 

Про  надання дозволу комунальному підприємству  „Творче об’єднання  „Коростеньмедіа”  на стовідсоткове зарахування орендної плати на розрахунковий рахунок підприємства.

 

Про внесення змін до Договору  купівлі-продажу № 242 від 21.01.14 р. 3/5 частин нежитлового  приміщення,  що  складає 4/5   частин     нежитлової     будівлі    по вул. Ольгинській,4.

 

Про внесення змін до Договору купівлі-продажу № 3495 від 31.10.11р. нежилої будівлі по вул. Грушевського,37-А

 

Про внесення змін до Договору купівлі-продажу № 4867 від 05.11.10 р. нежитлового приміщення колишнього  штабу  по   вул. Сосновського,38-Б.

 

Про   зняття   з   контролю   договорів купівлі-продажу  за  строком давності за період з 2004 року по 2011 рік.

 

Про   зняття  з   контролю договорів купівлі-продажу.

 

Про  погодження  текстів   договорів купівлі-продажу  нежитлової будівлі, кафе „Ялинка” по вул. Шатрищанська,57 та  нежитлового підвального приміщення по вул. В.Сосновського,3.

 

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської  міської ради № 147 від 16.03.11р. та договору оренди нежитлового приміщення, розташованого по вул. Грушевського, 7 в м. Коростені.

 

Про  розірвання  Договору    купівлі-продажу №  6243   від 25.11.11 р.   та   надання  дозволу управлінню економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради на перерахування 10 відсотків початкової вартості продажу об'єкта на відповідні рахунки місцевого та державного бюджетів.

 

Про внесення змін до рішень  Коростенської міської ради № 1029 від 19.03.13р., № 1310 від 26.12.13р. № 1265 від 14.11.13р.

 

Про надання згоди на безкоштовне прийняття в    комунальну     власність      територіальної громади  міста    Коростеня  захисної  споруди, протирадіаційного    укриття     № 200991    по вул. Семашко,8.

 

Про надання згоди на безкоштовне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Коростеня макета бойової машини піхоти (БМП-1)

 

Про  надання дозволу КОМУНАЛЬНІЙ УСТАНОВІ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ  (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) МІСТА КОРОСТЕНЬ безкоштовно надавати послугу « Соціальне таксі».

 

Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ  ВИРОБНИЧОМУ ЖИТЛОВОМУ РЕМОНТНО - ЕКСПЛУАТАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ №1 на списання  безнадійної   заборгованості по квартирі №4    в будинку №5/47  по вул.  Сакко і Ванцетті  та квартирі №93 в будинку №5  по вул.  Сакко і Ванцетті .

 

Про  внесення змін до робочого проекту «Схема оптимізації теплопостачання м. Коростеня».

 

Про   введення  в склад  виконавчого комітету Коростенської міської ради VI скликання Стакана Олександра Володимировича.

 

Про відмову  у додатковому  фінансуванні  видатків на утримання  апарату управління  міської ради за рахунок   перерозподілу  міського  бюджету   в  сумі 114755,00 (сто чотирнадцять тисяч  сімсот п’ятдест  п’ять) грн. 00 копійок.

 

Про нагородження Грамотою Коростенської міської ради Єременчук Надії Василівни.

 

Про  нагородження Грамотами Коростенської міської ради

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Коростень» Яременку Василю Васильовичу.

 

Про ускладнення в організації харчування школярів м.Коростеня, потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Про усунення порушень  вимог земельного законодавства.

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками, технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови, індивідуальних гаражів, садівництва.

 

Про затвердження технічних документацій щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою

 

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Савекіну Ю. Ю. та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди ФОП Пастернаку В. В.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Комунальному виробничо-господарському підприємству

 

Про визнання окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому  «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність».

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Нізовкіній Н.М. та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди Ходаківській В.В.

 

Про припинення права сервітутного землекористування ФОП Двораку А.О. та надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування Вороніній С.Ю.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Грищенку О.В. та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Нікітіч Т.Г.

 

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам.

 

Додатки до рішення "Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам.


Про поновлення договорів оренди земельних  ділянок несільськогосподарського призначення.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Коростенському міськрайонному суду.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, будівництва індивідуальних гаражів, садівництва.


Додатки до рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, будівництва індивідуальних гаражів, садівництва."


Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди Балабанову С.К. та Гончаруку А.

 

Про звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання щодо збереження посад фахівців із соціальної роботи при ЦСССДМ

 

Про зняття з контролю рішень міської ради.

 

Про хід виконання запиту депутата Боровкова В.В.

 

Про хід виконання запиту депутата Головійчука О.С.

 

Про запит депутата Головійчука О.С.