ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про затвердження підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Коростеня за перше півріччя 2013 року.

 

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2013 року.

 

Додаток «Звіт про виконання міського бюджету за перше півріччя 2013 року.»

 

Про діяльність Комунальної організації „Коростенський міський центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх” Коростенської міської ради”.

 

Про звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання до Житомирської обласної ради стосовно експертного висновку про радіологічний стан населених пунктів Житомирської області від 26.12.2012 № 3, наданий експертною групою Національної комісії з радіоактивного захисту населення України щодо зміни статусу м.Коростеня. 

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Коростеня»

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради

 

Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.

Додаток №1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №2 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №3 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №3.1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №5 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №6 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №7 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №8 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

Додаток №9 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2013 рік.»

 

Про звернення до Верховної Ради України стосовно внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування екологічного податку. 

      

Про затвердження звіту реалізації стратегічного плану розвитку міста Коростеня за 2012 рік    

 

Додаток «Звіт реалізації стратегічного плану розвитку міста Коростеня за 2012 рік»    

 

Про  скасування   рішення  24 сесії   VI скликання   «Про створення   індустріального   парку   «Коростень»  та затвердження    концепції   його   розвитку»

 

Про створення   індустріального   парку   «Коростень»  та затвердження    концепції   його   розвитку.

 

Додаток «Концепція індустріального парку «Коростень»

 

Про звернення до Народного депутата  України, голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради  стосовно внесення змін до міського бюджету щодо меншення субвенції з державного бюджету  

 

Додаток 1 «Звернення до Народного депутата  України»

 

Додаток 2 «Звернення до голови Житомирської обласної державної адміністрації»

 

Додаток 3 «Звернення до голови Житомирської обласної ради»

           

Про звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання до  Президента України Януковича В.Ф., Голови Верховної Ради України Рибака В.В., Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. щодо необхідності розробки нової Державної програми подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

 

Про   внесення змін до рішення  Коростенської міської ради  № 437 від 24.11.11р. в частині збільшення орендованої площі нежитлового приміщення по вул. Крупської, 7 в м. Коростені 

 

Про надання дозволу комунальному виробничому житловому  ремонтно  - експлуатаційному підприємству № 2 на списання  безнадійної заборгованості

 

Про надання дозволу на відчуження ¼ частки      житлового  будинку по вул. Котовського,59

 

Про включення до переліку об’єктів  комунальної  власності, які підлягають приватизації у 2013 році нежитлових  приміщень     по  вул. Кривоноса,4-А, по вул. Франка,7, по вул. Кірова,66

 

Про надання дозволу відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради на списання основних  засобів

 

Про  надання  дозволу  на  списання  з балансу  управління  економіки  виконавчого   комітету  Коростенської  міської ради   необоротних  активів.

 

Про надання дозволу відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради на укладення з КВТП „Коростеньхарч” договорів оренди приміщень шкільних їдалень загальноосвітніх шкіл міста для організації харчування школярів

 

Про погодження тексту договору купівлі-продажу нежилого   приміщення   по   вул. Жмаченка,1-А у селі  Поліське Коростенського  району.

 

Про затвердження доповнення до плану діяльності Коростенської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік.

 

Про надання згоди на безкоштовну передачу у державну власність незавершеного будівництва п’ятиповерхової житлової будівлі по вул.Б.Хмельницького,61-А до сфери управління Міністерства інфраструктури України.

 

Про надання дозволу відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради на звільнення від сплати комунальних послуг КВТП „Коростеньхарч” та ТОВ „Гудок”, які орендують приміщення шкільних їдалень загальноосвітніх шкіл міста.

 

Про передачу в управління ТОВ «АРМ-ЕЛЕКТРО»  теплових мереж котельні, розташованої по вул. Жмаченка, 46

 

Про внесення змін до рішень  Коростенської міської ради № 917 від 23.11.12р., № 1031 від 19.03.13р., рішень виконавчого комітету Коростенської міської ради стосовно передачі газових мереж Коростенському УЕГГ ПАТ «Житомиргаз» та затвердження договору на господарське відання складових Єдиної газотранспортної системи України


Про надання згоди на створення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСЮ «КОРОСТЕНСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ ЖИТЛОВЕ РЕМОНТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО №2»  

 

Про затвердження міської Програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій  на 2013-2015 роки

 

Про  внесення змін до загальноміської Програми розвитку туризму міста Коростеня на 2013-2015 роки.

 

Про  затвердження  змін у структурі та чисельності апарату управління виконавчих органів міської ради

 

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в короткострокову оренду.

 

Про затвердження технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою.

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

 

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах оренди Приватному вищому навчальному закладу Товариства сприяння обороні України «Коростенський технічний коледж».

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови, індивідуальних гаражів.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, будівництва індивідуальних гаражів.


Додаток до рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, будівництва індивідуальних гаражів."


Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

 

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянам.

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Супруненко А. М. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди ПАТ «Коростенський хлібозавод»

 

Про припинення права короткострокової оренди ПМП «Кіт» та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди Тимошенко Н.А.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Каленському А.А. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди гр. Каленському А.О.

 

Про надання дозволу Іскяндарову В.А. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу

 

Про надання дозволу ФОП Іскяндарову Г.А. на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про надання відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у постійне користування

 

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Коростенській міській раді.

 

Про припинення права користування земельними ділянками

 

Про продаж ТОВ «Олтест» земельної ділянки несільськогосподарського призначення  за адресою місто Коростень вулиця Шевченка,2/7, на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про    затвердження    оновленого    складу    комісії     по     нагородженню     званням    «Почесний громадянин    міста    Коростеня»

 

Про хід виконання Програми покращення санітарного та екологічного стану р.Уж та її притоки р. Кремно на 2011-2015рр. (рішення дев’ятої  сесії VІ скликання від  20.10.2011 р. №350.)

 

Про зняття з контролю рішень Коростенської міської ради

 

Про  хід  виконання   запиту   депутата   Волошенко В.М.

 

Про депутатський запит депутата Кузнєцова Ю.В.

 

Про депутатський запит депутата Головійчука О.С.

 

Про депутатський запит депутата Харакоз Н.В.

 

Про депутатський запит депутата Харакоз Н.В.

 

Про депутатський запит депутата Греся О.П.

 

Про депутатський запит депутата Сатяєвої К.М.