ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 25.03.2010р. № 11 «Про затвердження Комплексної міської екологічної  програми  на 2011 -  2015 роки».

 

Додаток до рішення «Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 25.03.2010р. № 11 «Про затвердження Комплексної міської екологічної  програми  на 2011 -  2015 роки».

 

Про підсумки виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Коростеня за 2012 рік.                                                                        

 

Про затвердження  звіту про виконання міського бюджету за 2012 рік. 

 

Додаток  «Звіт про виконання міського бюджету за 12 місяців 2012 року».

 

Додаток «Звіт про використання  коштів резервного фонду в 2012 році».

 

Додаток «Звіт про використання коштів цільового фонду соціально-економічного і культурного розвитку міста «Коростень мій» за 2012 рік»

                                                                     

Інформація  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  прокуратури м.Коростеня на відповідній території.

 

Додаток до рішення «Про інформацію  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  прокуратури м.Коростеня на відповідній території».  

 

Заслуховування звіту фракції Партії регіонів Коростенської міської ради  про роботу з виборцями.

 

Додаток "Звіт фракції Партії регіонів в Коростенській міській раді про роботу проведену у 2012 році"

 

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Коростеня» Туряниці Георгію Семеновичу.

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

 

Додаток 2 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Додаток 3 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Додаток 3.1 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Додаток 5 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Додаток 6 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Додаток 7 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Додаток 8 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Додаток 9 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік».

 

Про надання дозволу комунальному підприємству   „Творче   об’єднання „Коростеньмедіа” на стовідсоткове зарахування орендної плати  на розрахунковий рахунок підприємства

 

Про  включення до переліку об’єктів  комунальної    власності, які підлягають приватизації у 2013 році нежитлового  приміщення   по    вул. Шевченка,18

 

Про  внесення   змін  до   рішення   Коростенської міської  ради (дев’ятнадцята сесія VІ скликання) № 906 від 23.11.12р. та до рішення Коростенської міської ради (двадцята сесія VІ скликання) № 969 від 25.12.12 р.

 

Про   внесення  змін до договору купівлі-продажу №5586 від 20.06.08р. нежитлового приміщення по  вул. Дзержинського,10

 

Про надання  дозволу  комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству №4 на списання основних засобів

 

Про внесення змін до Договорів купівлі-продажу № 1526 від 15.04.09 р. та № 2592  від 22.07.11 р. частин         нежитлових приміщень   по    вул. Табукашвілі, 26-А


Про надання  дозволу  Комунальному виробничо-господарському підприємству на списання основних засобів

 

Про надання  дозволу  Комунальному виробничо-господарському підприємству на продаж основних засобів.

 

Про   надання  дозволу  комунальному підприємству теплозабезпечення на списання основних засобів

 

Про надання згоди на безкоштовне прийняття  в  комунальну  власність  територіальної громади  міста Коростеня автомобіля  Renault Master.

 

Про   внесення змін до рішень  Коростенської міської ради та виконавчого комітету Коростенської міської ради стосовно передачі газових мереж на баланс газорозподільному підприємству Коростенському УЕГГ ПАТ „Житомиргаз”

 

Про  надання згоди  на безкоштовне  прийняття в  комунальну власність територіальної  громади  міста  Коростеня  групи  інвентарних  об’єктів ДСО „Локомотив”, стадіону „Локомотив” та плавального басейну, які знаходяться на  балансі  відокремленого підрозділу Коростенської   дирекції залізничних перевезень    державного    територіально-галузевого обєднання „Південно-Західна залізниця”


 Про  затвердження  нової  редакції  Статуту комунального  підприємства теплозабезпечення.


Додаток до рішення "Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства теплозабезпечення.


Про внесення змін до робочого проекту  «Схема оптимізації теплопостачання м. Коростеня»

 

Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 25.03.2010р. № 14 «Про затвердження «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Коростеня на 2010 - 2014 роки»

 

Додаток до рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення сесії міської ради від 25.03.2010р. № 14 «Про затвердження «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Коростеня на 2010 - 2014 роки»

 

Про затвердження  нової редакції положення про Коростенський міський центр  соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

 

Додаток до рішення «Про затвердження  нової редакції положення про Коростенський міський центр  соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді».

 

Про внесення змін до рішення вісімнадцятої cесії VI скликання від 18.10.2012 р. №867 «Про затвердження Міської комплексної програми «Турбота» на 2013-2017 роки».


Додаток до рішення «Про внесення змін до рішення вісімнадцятої cесії VI скликання від 18.10.2012 р. №867 «Про затвердження Міської комплексної програми «Турбота» на 2013-2017 роки».

 

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність.

 

Про внесення змін до Положення «Про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки які перебувають у державній і комунальній власності та надання земельних ділянок у сервітутне землекористування у місті Коростені.

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди ПП «Автомагістраль».

 

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди ПП «Укрпалетсистем»


Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок ФОП Заєць М.І.

 

Про припинення права короткострокової оренди ПП «Морозко-Коростень» та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди ФОП Ходаківському О.П.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Кужель Н.П. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди гр..Мішурі Є.В.

 

Про припинення права короткострокової оренди Підприємству Коопзаготпромторг Коростенської райспоживспілки та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах оренди ФОП Шапорді П.І.

 

Про  погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.   


Додатки 1, 2 " Про  погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян."       


Про затвердження технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в короткострокову оренду.

 

Про затвердження технічних документацій із  землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в короткострокову оренду.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів.

 

Додатки 1,2 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів."

 

Про внесення змін до рішень.


Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.


Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками, розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність.

 

Про надання Коростенському комунальному підприємству «Водоканал» дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у постійне користування

 

Про надання Відділу освіти виконкому Коростенської міської ради дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у постійне користування

 

Про продаж ПАТ «Хіммаш» земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Б.Хмельницького,18 на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.


Про зняття з контролю рішень міської ради.

 

Про хід виконання запиту депутата Новицької Є.І.


Про хід виконання депутатського запиту  Іванова С.С.

 

Про депутатський запит депутата Харакоз Н.В.

 

Про депутатський запит депутата Харакоз Н.В.

 

Про депутатський запит депутата Кузнєцова Ю.Г.

 

Про депутатський запит депутата Дідківського В.М.