ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про  затвердження програми економічного та соціального розвитку міста Коростеня  на 2013 рік. 

 

Про  міський бюджет на 2013 рік.

 

Додаток 1 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 2 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 3 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 3.1 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 4 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 5 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 6 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 7 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 8 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Додаток 9 до рішення «Про міський бюджет на 2013 рік».

 

Про інформацію щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в  місті Коростені.

 

Інформація начальника Коростенського МВ УМВС в Житомирській області Калітки В.К. щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку в  місті Коростені.

 

Про затвердження Порядку і нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань

 

Про  звільнення  від сплати за оренду, комунальні послуги та енергоносії структурних підрозділів виконавчого комітету  Коростенської  міської ради на 2013 рік

 

Про умови оплати праці міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови  та керуючого справами виконавчого комітету  міської ради

 

Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради про зміни до міського бюджету на 2012 рік.

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.

 

Додаток 1 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 2 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 3 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 3.1 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 5 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 6 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 7 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Про  затвердження  переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають  приватизації в 2013 році.

 

Про затвердження плану діяльності Коростенської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік

 

Про   внесення   змін   до   рішень  сесії  Коростенської міської  ради  (сорок  перша  сесія  V скликання)  № 16   від  13.05.10р., виконавчого комітету Коростенської міської ради від 07.11.12р. № 484 та надання дозволу на передачу каналізаційної насосної станції  та  мереж   водовідведення  житлового  масиву  станції Коростень-Подільський у господарське відання для поповнення  статутного капіталу Коростенському комунальному підприємству „Водоканал”

 

Про надання  дозволу  комунальному виробничому житловому ремонтно-експлуатаційному підприємству № 4 на списання основних засобів.

 

Про надання згоди на безкоштовне прийняття  в комунальну власність територіальної громади  міста Коростеня газових мереж, що належать вуличному кооперативу,  з послідуючою  безкоштовною передачею у державну власність на баланс Коростенського УЕГГ ПАТ „Житомиргаз”

 

Про надання згоди на безкоштовну передачу у державну  власність до сфери  управління НАК „Нафтогаз України” з послідуючою постановкою на баланс Коростенському УЕГГ ПАТ „Житомиргаз” газових  мереж.

 

Про надання  дозволу  Комунальному виробничо-господарському підприємству   на списання основних засобів.

 

Про надання згоди на безкоштовну передачу з балансу Коростенської ЦМЛ у спільну  власність територіальних громад, сіл, селищ, міст  області з послідуючою постановкою на баланс комунальної установи  „Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Житомирської обласної ради основних засобів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, твердого та м’якого інвентарю.

 

Про   надання    згоди    на   безкоштовне    прийняття   в комунальну   власність   територіальної   громади   міста   Коростеня медпункту та клубу ПАТ„Коростенський завод хімічного машинобудування” по вул. Б. Хмельницького,18

 

Про  погодження текстів договорів купівлі-продажу нежилих приміщень по вул. Грушевського,41 та по вул. Сосновського,19, комплексу нежитлових будівель та споруд колишнього піонерського табору „Дружба” розташованого по вул. Набережній,23  в селі Пугачівка Коростенського району.

 

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Коростеня на 2013-2015 роки.

 

Про передачу частини дорослого населення міста, яке обслуговувалось відділковою лікарнею ст.Коростень в підпорядкування Коростенської ЦМЛ.

 

Про затвердження нової редакції статуту Коростенської центральної міської лікарні.

 

Про присвоєння назв вулицям та провулкам міста

 

Про вихід Коростенської  міської  ради із складу засновників редакції Коростенської міськрайонної газети „Древлянський  край”

 

Про план роботи Коростенської міської ради на І півріччя 2013 року.

 

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратила чинність.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про  погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду, надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду та технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою.

 

Про затвердження технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою.

 

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в короткострокову оренду.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

 

Про припинення права короткострокової оренди ФОП Аверкіній Д.В. та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду гр.Мішурі Є.В.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

 

Про продаж ПП «Форсаж-2008» земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Грушевського,120 на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про надання дозволу ТОВ «Вікна-Іскорость» на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

                       

Про затвердження розділів земельних ділянок.

 

Про надання дозволу комунальному підприємству тепло забезпечення на проведення інвентаризації земельних ділянок переданих у постійне користування.

 

Про зняття з контролю рішень міської ради.