ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Звіт постійної комісії Коростенської міської ради з питань законності, правопорядку, прав людини, розвитку громади, депутатської діяльності та етики.

 

Про внесення змін до Положення про цільовий фонд соціально-економічного і культурного розвитку міста „Коростень мій”

 

Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради про зміни до міського бюджету на 2012 рік.

 

Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.                            

 

Додаток   1 до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік»  

Додаток   2  до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.»         

Додаток 3 до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.»         

Додаток 3.1 до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.»

Додаток   5  до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.»         

Додаток 6 до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.»         

Додаток 7 до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.»

Додаток 8 до рішення «Про внесення змін до  міського бюджету  на 2012 рік.»


Про затвердження доповнення до плану діяльності Коростенської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік.

 

Про надання  згоди  на  безкоштовне    прийняття   в комунальну власність територіальної громади міста   Коростеня  районної  котельні (колишньої котельні) ПАТ„Коростенський завод хімічного машинобудування” по вул. Б. Хмельницького,18.

 

Про   надання   згоди    на    безкоштовне   прийняття    в     комунальну    власність територіальної громади міста Коростеня  квартири № 4 по вул. Сосновського,48-А.


Про внесення змін до рішення Коростенської міської  ради  (тридцять  дев’ята  сесія  VІ   скликання)    № 7 від  25.03.10 р. „Про  надання  згоди на  прийняття  в  комунальну власність територіальної громади  міста  Коростеня гуртожитку по вул. І.Франка,19”.

 

Про   зняття   з   контролю  договорів купівлі-продажу.

 

Про відміну рішення Коростенської міської  ради (двадцять  друга сесія V скликання ) від 24.04.08 р.

 

Про затвердження нової редакції статуту Комерційного виробничого – торгового Підприємства  « Коростеньхарч ».

 

Про надання дозволу на передачу основних засобів, малоцінних матеріальних та нематеріальних активів з балансу комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1 у господарське відання Комунальному виробничо-господарському підприємству.

 

Про надання дозволу Коростенському комунальному підприємству   „Водоканал” на списання основних засобів.

 

Про  погодження текстів договорів купівлі-продажу нежитлового вбудованого        приміщення  по  вул.Табукашвілі,26-А, єдиного майнового комплексу „Асфальтний    завод”  по    вул. Шатрищанській, 73.

 

Про внесення змін в статут  Комунального виробничо – господарського  підприємства.

 

Про затвердження нової редакції Статуту Коростенського   комунального підприємства „Водоканал ”.

 

Про   внесення змін до рішень  Коростенської міської ради та виконавчого комітету стосовно передачі газових мереж на баланс підприємству Коростенське УЕГГ ПАТ „Житомиргаз”.

 

Додаток до рішення «Про   внесення змін до рішень  Коростенської міської ради та виконавчого комітету стосовно передачі газових мереж на баланс підприємству Коростенське УЕГГ ПАТ „Житомиргаз”.»


Про   внесення змін до рішень  Коростенської міської ради та виконавчого комітету стосовно уточнення довжини  та характеристик газопроводів,що були передані у державну власність з послідуючою постановкою на баланс  підприємству Коростенське УЕГГ ПАТ „Житомиргаз”.

 

Додаток до рішення «Про   внесення змін до рішень  Коростенської міської ради та виконавчого комітету стосовно уточнення довжини  та характеристик газопроводів,що були передані у державну власність з послідуючою постановкою на баланс  підприємству Коростенське УЕГГ ПАТ „Житомиргаз”.»


Про ліквідацію Коростенського комунального підприємства „Шляхово - експлуатаційна  дільниця ”шляхом його приєднання до  Комунального виробничо - господарського підприємства.

 

Про затвердження програми регулювання чисельності безпритульних тварин  гуманними методами в місті Коростені на 2013 - 2017рр.

 

Про створення робочої групи з вивчення питання ліквідації відділення швидкої медичної допомоги Коростенської ЦМЛ.

 

Про  нагородження Грамотою Коростенської міської ради з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування.

 

Про сплату на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури фармацевтичною фабрикою «Ельфа».

 

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність.

 

Про затвердження нового складу Комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки в короткострокову оренду МПП «Вулкан».

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки в короткострокову оренду ПП «КДСВ».

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду гр.Романюку В.М.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду гр.Ярошевцю С.В.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду ТОВ «Автосвіт ЛТД».

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по інвентаризації земельної ділянки у довгострокову оренду Підприємству облспоживспілки Коростенському виробничо-торгівельно-заготівельному підприємству.

 

Про продаж Міжнародному благодійному фонду «Відкрите серце» земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Воровського, 87 на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про продаж ФОП Грохольському В.М. земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Сосновського,62-А на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про продаж гр.Клімашевській О.А. земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Сосновського,27-В на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про продаж гр.Туровській Я.А. земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою місто Коростень вулиця Сосновського,29 на якій розташований об’єкт нерухомого майна заявника.

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельних ділянок в короткострокову оренду та виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками.

 

Про затвердження технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду ФОП Дідківському В.С.

 

Про скасування рішень Коростенської міської ради.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в короткострокову оренду гр.Матвієнку А.М.

 

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення.

 

Про уточнення площ земельних ділянок та затвердження матеріалів інвентаризації.

 

Про надання дозволу ТОВ «Олтест» на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення шляхом продажу.

 

Про зняття з контролю рішень Коростенської міської ради.

 

Про хід виконання запиту депутата Харакоз Н.В.

 

Про хід виконання запиту депутата Греся О.П.

 

Про хід виконання запиту депутатів Сатяєвої К.М., Шишука Я.О.