ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про інформацію  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  прокуратури м.Коростеня на відповідній території.

 

Додаток до рішення №849 «Інформація прокурора міста Коростеня радника юстиції Греська Г.С. щодо стану законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності  прокуратури м.Коростеня у 2012 році.»

 

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року.

 

Додаток до рішення «Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2012 року.»

 

Про внесення змін до кошторису витрат міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2012 рік.

 

Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.

 

Додаток 1 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 2 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 3 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 3.1 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 5 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 6 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 7 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Додаток 8 до рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.»

 

Про звернення депутатів Коростенської міської ради VI скликання щодо незадовільного стану казначейського обслуговування міського бюджету у 2012 році

 

Про затвердження загальноміських програм на 2013 рік.

Додаток 1 до рішення  «Загальноміська програма по підтримці розвитку малого підприємництва в місті Коростені на 2013 рік.»

 

Додаток 2 до рішення «Загальноміська програма залучення інвестицій та просування позитивного іміджу міста Коростеня на 2013 рік.

 

Додаток 3 до рішення «Загальноміська програма управління об’єктами комунальної власності в місті Коростені на 2013 рік.

 

Додаток 4 до рішення  «Загальноміська програма по реалізації Стратегічного плану розвитку міста  Коростеня  на 2013 рік.

 

Додаток 5 до рішення «Загальноміська Програма створення міської автоматизованої інформаційної системи на 2013 рік.

 

Про надання дозволу ККП «Водоканал» на відкриття кредиту на умовах  овердрафту в  Житомирській обласній  дирекції АТ «Райффайзен  Банк Аваль».

 

Про надання згоди  на  безкоштовне прийняття в комунальну власність територіальної громади   міста    Коростеня      обладнання     спортивного майданчику розташованого по  вул. Гастелло,24

 

Про надання згоди  на  безкоштовне прийняття  в комунальну власність територіальної громади   міста Коростеня пам’ятника „Добриня Нікітич” розташованого  на  території  парку  культури і відпочинку імені М.Островського

 

Про   включення  до  переліку   об’єктів  комунальної  власності,  які  підлягають   приватизації  у  2012  році комплексу нежитлових будівель та споруд  колишнього  піонерського   табору  „Дружба” розташованого по вул. Набережній,23 в селі Пугачівка Коростенського району.

 

Про запровадження безоплатного паркування транспортних засобів на спеціально відведених паркувальних майданчиках міста Коростеня.

 

Про надання дозволу комунальному підприємству „КоростеньАрхБюро” на списання основних засобів

 

Про погодження текстів договорів купівлі-продажу двох нежилих приміщень, вбудованих в житловому будинку по вул. Каштановій,31 та нежилого  приміщення, аптеки   по   вул. Мельника,20

 

Про   зняття   з   контролю   договорів купівлі-продажу.

 

Про надання дозволу комунальному підприємству      теплозабезпечення на списання основних засобів

 

Про    внесення   змін   до   рішення  Коростенської міської   ради   (друга    сесія VІ  скликання)   № 13 від 09.12.10 р.  „Про надання згоди  на безкоштовне прийняття в комунальну власність  територіальної  громади міста Коростеня нежитлового приміщення (пологового     відділення),   яке      знаходиться     в управлінні   Міністерства   транспорту   та   зв’язку   України   та  обліковується на  балансі   відділкової  лікарні станції Коростень ДТГО „Південно-Західна залізниця”, розташованого  по  вул. Жмаченка,46”

 

Про  внесення   змін  до рішення Коростенської міської ради  (сьома  сесія  VІ скликання)  № 242  від 07.07.11 р. „Про   надання   згоди  на   безкоштовне   прийняття   в комунальну   власність   територіальної  громади міста Коростеня    нежитлового      приміщення   колишнього поліклінічного  відділення    по  вул. Корольова,23,  яке знаходиться в управлінні Міністерства інфраструктури України та обліковується на балансі відділкової лікарні станції Коростень ДТГО „Південно-Західна  залізниця”.

 

Про міську Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки.

 

Про затвердження міської комплексної програми «Турбота» на 2013-2017 роки.

 

Про затвердження загальноміської Програми розвитку туризму міста Коростеня на 2013-2015 роки.

 

Про затвердження розподільчого балансу навчально-виховного комплексу «Дитячий садок-школа-гімназія» №12, що реорганізується шляхом поділу.


Додаток1 до рішення «Про затвердження розподільчого балансу навчально-виховного комплексу «Дитячий садок-школа-гімназія» №12, що реорганізується шляхом поділу.»

 

Про зміну юридичної адреси комунальної установи  „Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів „Джерело надії” Коростенської міської ради”

 

 Про затвердження міської Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки на 2013-2017рр.”

 

Про внесення змін до складу виконавчого комітету Коростенської міської ради VІ скликання.

 

Про надання дозволу про передачу комп’ютерної техніки з балансу виконавчого комітету Коростенської міської ради Коростенській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області(№71).

 

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність.

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про надання дозволу на проведення інвентаризації фактичного користування земельною ділянкою.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову  оренду, надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову оренду та технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

 

Про уточнення площ земельної ділянок та затвердження матеріалів інвентаризації.

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду гр..Збаражському І.П.

 

Про надання дозволу ПАТ «Хіммаш» на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду приватному підприємству «Муравицькі».

 

Про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки у постійне користування Прокуратурі міста Коростеня.

 

Про затвердження технічної документацій щодо складання  документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по інвентаризації земельної ділянки в довгострокову оренду ФОП Вигівському Ю.В.

 

Про надання дозволу ПП «Форсаж-2008» на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельних ділянок

 

Про скасування рішень Коростенської міської ради.  

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду ПРАТ «Трубний завод «Трубосталь»

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду ТОВ «Дельфін».

 

Про зняття з контролю рішень Коростенсської міської ради.

 

Про хід виконання запиту депутата Кіта Р.О.

 

Про хід виконання запиту депутата Головійчука О.С.

 

Про запит депутата Харакоз Н.В.

 

Про запит депутата Сатяєвої К.М. та Шишука Я.О.

 

Про запит депутата Греся О.П.