ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення

Про затвердження підсумків виконання Програми економічного та соціального розвитку міста Коростеня за перше півріччя 2012 року.

 

Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2012 року.


Додаток до рішення "Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за перше півріччя 2012 року."

 

Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради про зміни до міського бюджету на 2012 рік.

 

Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.               

 

Додаток 1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»

 

Додаток 2 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»              

 

Додаток 3 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»              

 

Додаток 3.1 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»              

 

Додаток 5 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»              

 

Додаток 6 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»              


Додаток 7 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»              

 

Додаток 8 до рішення «Про внесення змін до  міського  бюджету  на 2012 рік.»              


Про надання дозволу Коростенському Комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційна дільниця» на списання  першої черги «Асфальтний завод»

 

Про  включення  до  переліку  об’єктів  комунальної  власності, які  підлягають приватизації  у 2012  році майнового комплексу „Асфальтний завод”  по  вул. Шатрищанській

 

Про надання дозволу Коростенському комунальному підприємству «Шляхово-експлуатаційна дільниця»  на списання  автобусної  зупинки, розташованої по вул.1Травня.

 

Про  затвердження рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради  № 308 від 04.07.12р

 

Про  розірвання договору оренди нежитлового приміщення по вул. Грушевського, 20, укладеного  між комунальним виробничим житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством № 2 та громадською організацією „Агенція регіонального розвитку”

 

Про погодження тексту договору купівлі - продажу    нежитлового підвального     приміщення     по вул. Сосновського,44

 

Про зняття  з контролю договорів купівлі-продажу.

 

Про внесення змін до рішення Коростенської міської ради (шістнадцята сесія VІ скликання) № 794 від 21.06.12 р. „Про надання згоди на безоплатне прийняття із сфери управління    Міністерства    Оборони   України  до комунальної    власності   територіальної   громади  міста   Коростень   майнового  комплексу  військового містечка № 8 (розформованої в/ч А-4602  м. Коростень, вул. Жовтнева, 3)”


Про погодження надання надр у користування на ділянки, що містять корисні копалини місцевого значення Відокремленому підрозділу Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» Коростенського будівельно-монтажного експлуатаційного управління № 4.

 

Про  нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом»  голову правління ВАТ «Житомирський маслозавод» Рудя П.В., президента ЗАТ ТПО ″Лемакс″ Матусевич Л.А.

 

Про нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом» голову Британського Благодійного Фонду «Життя лінії дітей Чорнобиля» Віктора Е.Міцці.

 

Про затвердження списку присяжних для кримінального провадження у Коростенському міськрайонному суді.

 

Про ліквідацію Коростенської міської художньої школи.

 

Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Коростенської міської гімназії.

 

Про внесення змін до регламенту роботи Коростенської міської ради VI скликання.

 

Про визначення окремих пунктів додатків до рішень міськвиконкому «Про передачу земельних ділянок у приватну власність громадянам міста» такими, що втратили чинність.

 

Про надання дозволу на проведення інвентаризації фактичного користування земельною ділянкою.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову  оренду, надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в короткострокову  оренду та технічної документації щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельною ділянкою.

 

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян.

 

Про надання громадянам дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення та передачу земельних ділянок у власність для індивідуальної житлової забудови.

 

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення та про передачу земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, будівництва індивідуальних гаражів.

 

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення. 

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни  цільового призначення земельної ділянки.

 

Про уточнення площ земельних ділянок  та затвердження матеріалів інвентаризації.

 

Про припинення Коростенській центральній міській лікарні права постійного користування землею та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки у постійне користування Свято-Ольгінській парафії у м. Коростені Овруцько-Коростенської єпархії Української православної церкви.

 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та про надання земельних ділянок в постійне користування Коростенській районній раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Про припинення права короткострокової оренди ПАТ «Укрсиббанк» та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ТОВ «Дельфін».

 

Про перерахунок орендної плати та внесення змін до договорів оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення.

 

Про затвердження розділів земельних ділянок.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по проведенню інвентаризації земельної ділянки в в постійне користування ДП «Коростенське ЛМГ».

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду ФОП Каленському А. А.

 

Про внесення змін до рішень.

 

Про надання дозволу Міжнародному благодійному фонду «Відкрите серце»  на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом продажу.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду гр. Козловцеву С. О.

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду Підприємству облспоживспілки «Коростенське виробничо-торгівельно-заготівельне підприємство»

 

Про припинення права короткострокової оренди ПП «Авторитет» та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню зовнішніх меж земельної ділянки в короткострокову оренду ПАТ «Трубний завод «Трубосталь»

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по проведенню інвентаризації земельних ділянок в в постійне користування Релігійній громаді Церкви Християн Віри Євангельської (п’ятидесятників).

 

Про затвердження технічних документацій щодо складання документів про надання права сервітутного землекористування земельними ділянками.

 

Про скасування рішень Коростенської міської ради.  

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельної ділянки в короткострокову оренду ТОВ «Транс-АШ», гр.Трибушку С.В.

 

Про  погодження технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадян. 

 

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення.


Про припинення права короткострокової оренди земельної ділянки ТОВ «Смак».

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по проведенню інвентаризації земельних ділянок в короткострокову оренду ТОВ «Смак»

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів по встановленню меж земельних ділянок в короткострокову оренду ТОВ «ЕНВЦ «ФОБОС».

 

Про хід виконання рішення дев’ятої  сесії VІ скликання від  20.10.2011 р. №350 «Програма покращення санітарного та екологічного стану р.Уж та її притоки р. Кремно на 2011-2015рр.»


Про хід виконання запиту депутата Новицької Є.І.

 

Про внесення змін до робочого проекту «Схема оптимізації теплопостачання м. Коростеня»

 

Про депутатський запит депутата Кіта Р.О.

 

Про депутатський запит депутата Головійчука О.С.