ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI1.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 17.02.2016 року

№65 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітній Спіциній Кристині Юріївні

№66 Про призначення гр. Скіряка Юрія Івановича опікуном малолітньої Спіциної Кристини Юріївни 

№67 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради №16 від 15.01.2014 року ,,Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому Бондарчуку Денису Артемовичу”

№68 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Коростенської міської ради ,,Про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні малолітньої Давидюк Олександри Костянтинівни’’

№69 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Коростенської міської ради ,,Про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Стужука Сергія Олександровича” та його відповідність інтересам неповнолітньої Стужук Дарини Сергіївни, малолітньої Стужук Світлани Сергіївни

№70 Про надання дозволу гр. Шпиті А.О. на підписання договору про поділ часток житлового будинку та земельної ділянки за адресою: м.Коростень, провулок Базарний, 11-А від імені малолітнього Шпити В.А.

№71 Про надання дозволу гр. Суржик О.М. на придбання ½ частини квартири за адресою: м. Коростень, вул. Кірова, 86-А, кв. 23 та дарування даної квартири дочці – Каленській В.О.

№72 Про надання дозволу гр. Томащук Т.М. на придбання ½ частини квартири за адресою: м. Коростень, вул. Маяковського, 107, кв.111 та дарування даної квартири малолітній дочці Гонгало А.В.

№73 Про надання дозволу гр. Кучі А.І. на укладення договору про поділ спадкового майна від імені малолітнього Кучи В.А.

№74 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 406 від 16.09.2015 року ,,Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітній Мартиненко Христині Володимирівні”

№75 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 407 від 16.09.2015 року ,,Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітній Мартиненко Софії Володимирівні”

№76 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 408 від 16.09.2015 року ,,Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітній Мартиненко Дарині Олександрівні”

Файли до розділу: