ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 20.06.2012 року

№ 282  Про скасування рішення виконавчого комітету  Коростенської міської ради від 21.10.2009р. № 609 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського  піклування малолітньому  Горбунцову Костянтину Костянтиновичу

№283 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому  Суботовському Кирилу Володимировичу.

№284 Про втрату статусу дитини-сироти Чехкиєвою Ніколь Миколаївною та скасування рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради №16 від 19.01.2011 року.

№285  Про надання дозволу гр. Жолудь А.В.,  Жолудю С.А. на придбання квартири за адресою: м.Коростень, вул. Гастелло 22-А, кв.15 для малолітнього Жолудя Д.С.

№286  Про затвердження висновку органу опіки та піклування Коростенської міської ради  ,,Про позбавлення батьківських прав гр.Титюка Віталія Володимировича” та його відповідність  інтересам неповнолітньої Титюк Тетяни Віталіївни.

№287  Про затвердження висновку органу опіки та піклування  Коростенської міської ради  ,,Про позбавлення батьківських прав гр. Северенчука Володимира Олександровича” та його відповідність  інтересам малолітньої  Северенчук Анни Володимирівни.

№288  Про втрату статусу дитини-сироти Ренкас Олександрою Олександрівною та скасування рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради №567 від 21.09.2011 року.

№289 Про надання дозволу гр. Подойніцину С.Г. надарування ½ частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. В.Сосновського, 62, кв.43.

№290 Про надання дозволу гр. Стретовичу В.О. на дарування житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами і земельної ділянки за адресою: м.Коростень, вул. Островського, 4-А.

№291 Про надання дозволу гр. Волківській М.Ф. на продаж від імені малолітньої дитини - Волківського В.В., гр.Бесараб К.Ф., гр.Бесарабу О.О. від імені малолітньої дитини - Бесараб Т.О. відповідної  частини житловогобудинку з надвірними будівлями та спорудами за адресою: м.Коростень, вул. Тельмана, 10.


 

 

 

Файли до розділу: