ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 18.12.2012 року

№576 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Коростенської міської ради "Про позбавлення батьківських прав гр. Микова Михайла Олександровича" та його відповідність інтересам малолітнього Микова Дмитрія Михайловича.

№577 Про затвердження висновку органу опіки та піклування Коростенської міської ради "Про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні малолітньої Федотюк Аліни Юріївни".

№578 Про збереження права дитини, позбавленої батьківського піклування - Кирийчука Владислава Руслановича, на житло за адресою: м.Коростень, вул. Мельника, 12, кв. 35.

№579 Про надання дозволу гр. Логвиненку Є.О., Логвиненко Ю.Ю. на оформлення та отримання від імені малолітнього Логвиненка І.Є. державного акту на право власності на земельну ділянку за адресою: м.Коростень, вул. Пушкінська, 32.

№580 Про надання дозволу гр. Длогуш О.Є. на дарування квартири за адресою: м.Коростень, вул. В.Сосновського, 66, кв. 15.

№581 Про надання дозволу гр. Бадюк В.Р., Бадюку В.І., Мельник Г.В. на дарування(продаж) відповідної частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Табукашвілі, 19, кв. 24.

№582 Про виділення путівки в Будинок дитини малолітньому Рибаку М.С.

№583 Про надання дозволу гр. Ліпінській О.Л. на продаж квартири за адресою: м.Коростень, вул. Грушевського, 32а, кв. 35.

№584 Про надання дозволу на продаж неповнолітній Шипат Ю.О. за згодою батьків, гр.Шипату О.Ю., Ремблевській Л.М. від імені малолітньої Шипат І.О. відповідної частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Шолом-Алейхема, 43 кв. 69.

№585 Про надання дозволу гр. Кальчук О.А., Кальчуку О.О. на продаж від імені малолітнього Кальчука М.О. 1/2 частини квартири за адресою: м.Коростень, провулок 1 Шатрищанський, 36-А, кв. 26.

№586 Про надання дозволу гр. Лапину В.М. на дарування(продаж) 1/3 частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Гастелло, 24, кв. 80.

№587 Про надання дозволу гр. Донченко Л.М. на продаж 1/8 частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Шолом-Алейхема, 17, кв. 47.

№588 Про надання дозволу гр. Скиданчуку О.С. на дарування 1/2 частини житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами і земельною ділянкою за адресою: м.Коростень, вул. Лісова, 7. 

№589 Про надання дозволу неповнолітньому Лавренчуку Дмитру Романовичу на продаж 1/2 частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Сонячна, 8-А, кв. 11 за згодою батьків. 

 

 

Файли до розділу: