ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 08.12.2011 року

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_681.pdf Про оновлення складу оргкомітету по присудженню премії С.І. Іванова

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_682.pdf  Про заходи щодо поліпшення військового обліку та бронювання  військовозобов’язаних у місті  Коростені в 2012 році та виконання рішення виконавчого комітету від 22.12.2010 року №760

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_682_dodatok.pdf Додатки до рішення виконавчого комітету №682

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_683.pdf Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_684.pdf Про надання комунальному виробничо-господарському підприємству дозволу на видалення зелених насаджень

 http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_685.pdf Про зняття з балансу КВЖРЕП – 1, 3, 4  квартир та будинків за адресами:вул. Сакко і Ванцетті, 36 кв. 1, вул. 1 Травня, 41 А кв. 3, вул. Жовтнева, 46 А кв. 2, вул. Кірова, 105 кв. 6, вул. Дружби, 1 кв. 2

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_686.pdf  Про підведення підсумків конкурсу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі в м. Коростені

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N686_dodatok.pdf Додаток до рішення виконавчого комітету №686

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_687.pdf Про   затвердження   акту  приймання-передачі основних засобів, малоцінних та швидкозношуваних предметів добровільної народної дружини „Яструб”, у комунальну власність територіальної громадим. Коростеня з послідуючою постановкою на баланс спеціалізованій установі „Коростенська міська служба допомоги”.

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_688.pdf  Про надання дозволу на передачу з балансу  спеціалізованої установи „Коростенська міська служба допомоги” на баланс Комунального виробничо - господарського підприємства касового апарату MINI -400 ME.

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_689.pdf Про   затвердження   акту    приймання-передачі частини  нежитлового  підвального приміщення у комунальну власність територіальної громадим. Коростеня з послідуючою постановкою на баланс комунальному  виробничому  житловому  ремонтно-експлутаційному підприємству  № 2.

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_690.pdf  Про надання жилої площі, переоформлення договорів найму жилих приміщень, прийняття на квартирний облік при міськвиконкомі

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_691.pdf Про надання дозволу  комунальному виробничому житловому ремонтно -експлуатаційному підприємству № 3  на укладення з управлінням Пенсійного фонду України в м. Коростені та Коростенському районі Житомирської області договору оренди нежитлового приміщення, розташованого  по вул. В.Сосновського, 46 в м. Коростені.

№ 692 Про державну реєстрацію народження дитини

№693 Про виділення путівки в Будинок дитини малолітньому Мошківському Михайлу Олександровичу

№694 Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування неповнолітній Жигото Світлані Сергіївні

№695 Про призначення гр. Марченко Наталії Володимирівни опікуном малолітніх Кухаря ОлександраОлексійовича, Кухаря Андрія Олексійовича та затвердження висновку служби у справах дітей виконавчого комітету  Коростенської міської ради  ,,Про  доцільність встановлення опіки  та відповідність  її  інтересам  дітей”.

№696 Про виділення путівки в Будинок дитини малолітньому Стрелкову Юрію Ігоровичу

 №697 Про надання дозволу гр. Лічковій Н.В., Лічкову Є.О. на придбання земельної ділянки для малолітньої дочки – Лічкової Т.Є.  за адресою: м.Коростень, вул. Грушевського, 167б.

 №698 Про надання дозволу гр. Гаврилюк К.М. на дарування відповідної  частини житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами за адресою: м.Коростень, вул. В.Котика, 28.

№699 Про надання дозволу гр. Сичевській Н.С.. на дарування (продаж) 1/4 частини  квартири за адресою: м.Коростень, вул. Гастелло, 16, кв. 57.

№700 Про надання дозволу гр. Назарчуку В.П. на дарування 1/3 частини  квартири за адресою: м.Коростень, вул. Сосновського, 68а, кв.10.

№701 Про надання дозволу гр. Осінському А.А. на дарування 1/2 частини  квартири за адресою: м.Коростень, вул. Сакко і Ванцетті, 5/47, кв.13.

№702 Про надання дозволу  гр. Скоробрещуку О.В. на   укладання договору про припинення права на аліменти та передачі права власності на  квартиру за адресою: м. Коростень, вул. Горького, 31а, кв.5.

 №703 Про надання дозволу гр. Чіпак Л.І. на дарування 1/4 частини  квартири за адресою: м.Коростень, вул. Красіна, 3, кв.30.

 

№704 Про надання дозволу гр. Башинській М.В. на дарування житлового будинку з надвірними будівлями  за адресою: м.Коростень, вул. Чапаєва, 18.

 

№705 Про надання дозволу гр. Клименко О.А.. на дарування 15/100 частин житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами за адресою: м.Коростень, вул. Базарна, 29.

 

№706 Про надання дозволу на продаж відповідної частини квартири гр. Регізяну Ю. Л., Пількевич Ю.Б. від імені малолітньої Регізян В.Ю., гр.Шелестюку Ф.В., Пількевич Ю.Б. від імені малолітньої Шелестюк Ф.В.  за адресою: м.Коростень, вул. Коротуна, 6, кв.50.

 

№707 Про надання дозволу гр. Бондарчуку І.С., Гаврилюк Л.Л.  на продаж від імені малолітнього Бондарчука А.І.  1/3 частини квартири  за адресою: м.Коростень, вул. Кірова, 91,  кв.105.

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_708.pdf Про надання матеріальної допомоги

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_709.pdf Про нагородження Почесною грамотою виконкому Коростенської міської ради голови органу самоорганізації населення - Спілки голів окружних будинкових комітетів Венгловської В.С.

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_710.pdf  Про нагородження Грамотою виконкому Коростенської міської ради начальника Коростенського МВ УМВС України в Житомирській області полковника міліції Калітки В.К.

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_711.pdf  Про нагородження Почесною грамотою Коростенської міської ради заступника головного лікаря з лікарсько – трудової експертизи Коростенської центральної міської лікарні Зайця О.М.

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_712__.pdf  Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_713.pdf  Про дострокову виплату заробітної плати за другу половину грудня 2011 року

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_714_.pdf  Про надання грошової допомоги на поховання

 

 http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_715.pdf  Про передачу необоротних активів з балансу виконавчого комітету Коростенської міської ради на баланс комунальної організації «Коростенській міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Коростенської міської ради»

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_716.pdf Про передачу необоротних активів з балансу виконавчого комітету Коростенської міської ради на баланс Коростенської центральної міської лікарні

 

№717    Про затвердження висновку органу опіки та піклування Коростенської міської ради  ,,Про позбавлення батьківських прав гр.Лагутовича Геннадія Миколайовича” та його відповідність  інтересам малолітньої  Лагутович Анастасії Геннадіївни.

 

http://www.korosten-rada.gov.ua/images/mod_pages/N_718.pdf  Про надання дозволів на замовлення проектно-кошторисної документації підприємствам, організаціям та громадянам міста.