ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 07.11.2012 року

№495 Про надання дозволу гр. Заїці І.Є. на дарування 1/2 частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Грушевського, 74-А, кв. 82.

№496 Про відмову гр. Щербині Л.В., Щербині О.М. на продаж від імені малолітньої дитини - Щербини Б.О., 1/3 частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Кривоноса, 4-А, кв. 17.

№497 Про надання дозволу гр. Маєвському В.В. на обмін квартири за адресою: м.Коростень, вул. Ш.Алейхема, 43, кв. 72.

№498 Про припинення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування - Сергієнко Веронікою Юріївною та скасування рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради №673 від 03.11.2010 року.

№499 Про призначення гр. Іпатова Віктора Васильовича опікуном малолітньої Сергієнко Вероніки Юріївни та затвердження висновку служби у справах дітей виконавчого комітету Коростенської міської ради щодо можливості виконання обов`язків опікуна.

№500 Про надання дозволу на оформлення спадкового договору гр. Єременко О.П. щодо квартири за адресою: м.Коростень, вул. Мельника, 4, кв. 29.

№501 Про надання дозволу на оформлення спадкового договору гр. Маляровій Н.Г. щодо квартири за адресою: м.Коростень, вул. В.Сосновського, 46 кв. 17.

№502 Про надання дозволу гр. Білошицькій Т.А., гр. Каленському О.С., на продаж від імені малолітньої дитини - Каленського А.О., 1/3 частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. К.Маркса, 65-Б, кв. 4.

№503 Про надання дозволу гр. Слободянюк Я.Т. на продаж 38/100 частин житлового будинку з надвірними будівлями за адресою: м.Коростень, вул. Пушкінська, 32.

№504 Про надання дозволу гр. Полещук Л.П., Полещуку С.А. на оформлення та отримання від імені малолітніх Полещука В.С., Полещука М.С., Полещука О.С., Полещук А.С. та неповнолітнім Полещуку С.С., Полещуку А.С. за згодою батьків, державного акту на право власності на земельну ділянку за адресою: м.Коростень, вул.К.Лібкнехта, 136.

№505 Про надання дозволу гр. Шверід С.В., Невмержицькому С.В. на оформлення та отримання від імені малолітніх Невмержицького В.С., Невмержицького В.С. державного акту на право власності на земельну ділянку за адресою: м.Коростень, вул. Шевченка, 16.

№506 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради №422 від 06.07.2011 р."Про надання статусу дитині, позбавленої батьківського піклування, малолітній Рибак Марії Сергіївні"

№507 Про надання дозволу гр. Бондарчук З.В. на дарування квартири за адресою: м. Коростень, вул. Мельника, 11, кв. 70.

№508 Про надання дозволу гр. Данильчук У.М. на дарування 1/4 частини житлового будинку з надвірними будівлями і спорудами та земельної ділянки за адресою: м.Коростень, вул. Ж.Кудакова, 16

№509 Про надання дозволу неповнолітньому Стужуку Дмитру Олеговичу на продаж спадкового майна - 1/3 частини автомобіля, за згодою матері - Стужук Н.П.

№510 Про надання дозволу гр. Ларюшкіній Л.А. на продаж спадкового майна від імені малолітньої дитини - Ларюшкіної К.В. та неповнолітній Ларюшкіній Д.В., за згодою матері Ларюшкіної Л.А. відповідної частини квартири за адресою: м.Коростень, вул. Жовтнева, 48-Б, кв. 7.

№511 Про затвердження висновку органу опіки та піклування міської ради "Про позбавлення батьківських прав гр. Ліннікової Людмили Дмитрівни" та його відповідність інтересам неповнолітнього Ліннікова Олександра Андрійовича

№512 Про затвердження висновку органу опіки та піклування міської ради "Про поновлення батьківських прав гр. Хацяновського Анатолія Леонідовича" та його відповідність інтересам неповнолітньої Хацяновської Ірини Анатоліївни.

№513 Про затвердження висновку органу опіки та піклування міської ради "Про позбавлення батьківських прав гр. Багінської Наталії Вікторівни" та його відповідність інтересам неповнолітньої Архіндер Анастасії Олександрівни.

№516 Про виділення путівки в Будинок дитини малолітньому Пархомчуку Кирилу Віталійовичу

 

 

 

 

 

 

 

 

Файли до розділу: