ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради від 06.06.2012 року

№241 Про дозвіл на придбання квартири за адресою: м.Буча, вул. Кірова, 318-А, кв. 52 та передачі її в іпотеку

№242  Про призначення гр. Линник Оксани Миколаївни опікуном малолітнього Тимощука Дмитра Олеговича та затвердження висновку служби у справах дітей виконавчого комітету  Коростенської міської ради  ,,Про  доцільність встановлення опіки  та відповідність  її  інтересам  дитини”.

№243 Про встановлення опіки над житлом дитини-сироти Шарова Вадима Васильовича

№244 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 695 від 08.10.2008 року ,,Про встановлення опіки над  житлом малолітнього Зінчука Валерія Валерійовича ”.

№245 Про скасування рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради №189 від 18.05.2005 року ,,Про затвердження житла за малолітньою Розенштейн Т.М.’’

№246  Про надання дозволу гр. Гераймович Н.М. надарування квартири за адресою: м.Коростень, вул. Ш.Алейхема, 102/14, кв.47.

№247  Про надання дозволу гр. Донченко Тетяні Вікторівні на виділ ½ частки у спільному майні подружжя  і отримання свідоцтва про право власності на частку в спільному майні  подружжя.

№248  Про надання дозволу гр. Москаленко Л.М.  на продаж від імені малолітньої дитини – Москаленко Т.Л., спадкового майна - 1/2 частини квартири за адресою: м. Коростень, вул. Коротуна, 7, кв.89.

№249 Про надання дозволу гр. Жеревчук В.І. на відмову від прийняття спадщини від імені малолітнього Жеревчука Є.О. та неповнолітньому Жеревчуку А.О., за згодою матері.

№253  Про надання дозволу неповнолітній Дейнеко Катерині Олександрівні на продаж 1/4 частини квартири за адресою: м. Коростень, вул. Маяковського, 105-В, кв.12, за згодою батька – Дейнека О.Л.

№264 Про надання дозволу гр. Ничипорук І.В. на  дарування житлового будинку з надвірними будівлями за адресою: м.Коростень, вул. Жовтнева, 78/2.


 

 

 

 

 

Файли до розділу: