ОГОЛОШЕННЯ

https://amcu.gov.ua/povidomiti-pro-korupciyu/onlajn-forma-dlya-povidomlennya-pro-korupciyu

/dostup-do-publichnoyi-informatsiyi/

/gromada/

/investment-korosten/

http://korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/pidpriyemnitstvo/

/korosten-istoriko-turistichniy-tsentr/

http://korosten-rada.gov.ua/images/jkh/TARIFI.pdf

https://www.youtube.com/channel/UCMS1WMTqy0CG2B-HsecQssQ/live

http://korosten-rada.gov.ua/zhitlovo-komunalne-gospodarstvo/mistobuduvannya-ta-arhitektura/town-planning-documentation/

https://forms.gle/CL98reGifxvvVFFx6

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/mizhnarodni-programi-rozvitku/meri-za-ekonomichne-zrostannya-/

https://my.matterport.com/show/?m=DRADJK3pEsa

http://korosten-rada.gov.ua/news/anonsi-podiy/afisha.html
Календар

http://www.korosten-rada.gov.ua/ekonomichniy-rozvitok/transportniy-kompleks-mista/avtomobilniy-transport/perevezennya-pasazhiriv-avtobusami-v-rezhimi-marshrutnogo-taksi/grafiki-ruhu-avtotransportu/

https://city.dozor.tech/ua/korosten/city
Погода
Загружаем курс доллара от minfin.com.ua…
Проєкти рішень засідання виконавчого комітету від 06.10.2021р

Про затвердження інформаційного повідомлення щодо передачі в оренду без проведення аукціону приміщення спортивного залу Коростенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 за адресою: вул. Шевченка, 62, м. Коростень, Житомирська область

Про затвердження інформаційного повідомлення щодо передачі в оренду без проведення аукціону приміщення спортивного залу Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія» № 12 за адресою: вул. Київська, 4, м. Коростень, Житомирська область

Про надання дозволу управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на розірвання  договору оренди №3/18/195/16 від 22.02.2016р. нежитлових приміщень за адресою: вул. Слави, 1-А, с. Новаки, Коростенський район, Житомирська область, Коростенська міська територіальна громада, укладеного з АТ «Укртелеком»

Про надання дозволу КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» на розірвання договору оренди частини приміщення сьомого поверху  консультативно-діагностичного центру за адресою: вул. Грушевського, 7-Г, м. Коростень, Житомирська область, укладеного з фізичною особою-підприємцем  Поліщук Ю.С.

Про затвердження накладних на передачу товарів для модернізації центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Коростенської міської ради в рамках реалізації Проекту «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» - Компонент 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування»

Про погодження «Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій  Коростенської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2022-2026 роки»

додаток 1 до проєкту рішення Про погодження «Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій  Коростенської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2022-2026 роки»

додаток 2 до проєкту рішення Про погодження «Програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки, захисту населення і територій  Коростенської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій на 2022-2026 роки»